JESTEŚ TUTAJ  

AKADEMIA MUSICALOWA DLA DZIECI

 

 

Akademia Musicalowa powstała z myślą o dzieciach, które nie tylko chcą rozwijać się tanecznie ale również wokalnie i aktorsko. Zajęcia te przeznaczone są dla ambitnych dzieci pełnych pasji oraz chcących spełniać swoje sceniczne marzenia.

W ciągu roku szkolnego każda grupa przygotowuje swój repertuar sceniczny w którym znajdziemy i taniec i śpiew, a wszystko utkane grą aktorską. 

Proces przygotowywania tych przedstawień pozwala na przełamywanie wewnętrzynch barier, kształtuje charakter, pozwala nabrać pewności siebie, a co najważniejsze pielęgnować i rozwjać pasję. Dzięki profesjonalnej kadrze trenerów i instruktorów dzieci w gronie swoich równieśników, poprzez świetną zabawę zdobywają podstawowe umiejętności do pracy na scenie. Przygotowują się do pracy w produkcjach telewizyjnych i teatralnych, ale co ważniejsze odnajdują i doskonalą swoje mocne strony oraz uczą się pracy zespołowej.

Mamy nadzieję, że przygotowany program pozwoli spełnić marzenia dzieci, a tym samym efekt końcowy w postaci, krótkiego przedstawienia wywoła u nas zadowolenie i wzruszenie. Zapraszamy na zajęcia do następujących grup wiekowych: 3-4 latki, 5-6 latki, Dzieci do 11 roku życia oraz starsze rodzeństwo czy znajomych na zajęcia młodzieżowe.

Podstawowy program Akademii Musicalowej składa się z zajęć takich jak: Taniec - dwa zajęcia, Emisja Głosu (Śpiew), Aktorstwo (Wyraz sceniczny). Czasy trwania poszczególnych zajęć oraz trudność poszczególnych ćwiczeń dopasowana jest do grupy wiekowej.

2017 © Studio Tańca
Royal Dance Center Niepubliczna Placówka Artystyczna

System zarządzania Pióro

Studio Tańca
Royal Dance Center
tel. 77 551 5551
mob. 600 044 210
recepcja@royaldancecenter.pl
www.royaldancecenter.pl
1
21:47
   wtorek, 26 września 2017 roku