JESTEŚ TUTAJ  

Royal Dance Center

Nasze studio mieści się w Opolu przy ul. Książąt Opolskich 48-50 (przy dużym rondzie) na pierwszym piętrze. Do dyspozycji naszych uczniów oddajemy dwie profesjonalnie wyposażone lustrzane sale taneczno-akrobatyczne. Do każdej z sal przydzieliliśmy oddzielną szatnię. Zapewnia to komfort naszym tancerzom i nie krzyżuje dróg komunikacyjnych. Dodatkowo każdy z tancerzy przychodzący do studia otrzymuje kluczyk do szafki w której może pozostawić swoje rzeczy. Oddzielne toalety damska i męska są wyposażone w pełen węzeł sanitarny z natryskami włącznie. Wszelkie uwagi i zastrzeżenia można zgłaszać u naszego personelu, który w każdej chwili jest gotowy udzielić pomocy.

Misją RDC jest kompleksowe szkolenie tancerzy sportowych przygotowujących się do występów na scenie i biorących udział w zawodach tanecznych. Nie zapominamy jednak o tych, którzy po prostu lubią tańczyć i robią to tylko dla przyjemności. Doświadczona kadra trenerska zapewnia najwyższy poziom edukacji artystycznej, a mnogość stylów i technik powoduje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Elastycznie dopasowujemy się do wieku i doświadczenia naszych tancerzy (na zajęcia można zapisać dziecko już od 4 roku życia, choć zdarzają się i dzieci młodsze).

Jesteśmy otwarci na współpracę i chętnie ją nawiązujemy z placówkami oświaty i kultury takimi jak przedszkola, szkoły, ośrodki i domy kultury. Dzięki tej współpracy dzieci, młodzież i dorośli z miejscowości Głubczyce (Miejski Ośrodek Kultury w Głubczycach przy ul. Kościuszki 24) oraz Głogówek (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury przy ul. Stefana Batorego 10) mają możliwość korzystania z zajęć tanecznych. Z naszej oferty skorzystały również dwa przedszkola prywatne: opolskie "Kraina Marzeń" oraz "Przedszkole pod lasem" w Kątach Opolskich.


W ramach naszego studia działa Opolska Szkoła Salsy Salsa Loca - więcej o szkole salsy na stronie internetowej www.salsaloca.pl

HISTORIA

  

OBOZY

   

PÓŁKOLONIE

  

PROGRAM PARTNERSKI

  

2017 © Studio Tańca
Royal Dance Center Niepubliczna Placówka Artystyczna

System zarządzania Pióro

Studio Tańca
Royal Dance Center
tel. 77 551 5551
mob. 600 044 210
recepcja@royaldancecenter.pl
www.royaldancecenter.pl
1
21:49
   wtorek, 26 września 2017 roku