JESTEŚ TUTAJ  

STRETCHING

 

Stretching czyli rozciąganie - zajęcia oddechowe, rozluźniające oraz rozciągające przy relaksującej muzyce. Wykorzystuje się w nich proste asany z klasycznej jogi i elementy pilatesu. Wbrew pozorom stretching nie jest leniwą formą fitnessu. Wykonując te ćwiczenia, można się porządnie zmęczyć.

Stretching świetnie wpływa na całe ciało. Rozciąga wszystkie grupy mięśni, uelastycznia je i zwiększa ruchomość stawów. Panie szybko zauważają, że sporo zeszczuplały. Nie jest to jednak efekt redukcji masy, ale rozciągnięcia mięśni, czyli wysmuklenia sylwetki. Dlatego zgrabniej wyglądają w lustrze, mieszczą się w mniejszy rozmiar ubrań, choć ich waga jest niemal identyczna, a czasem nieco większa - bo mięśnie rozbudowują się pod wpływem treningu. Ale ciało jest w o wiele lepszej kondycji.


To zajęcia dla wszystkich, niezależnie od wieku. Szczególnie polecane tym, którzy przez wiele godzin są unieruchomieni w jednej pozycji - np. siedzą przy komputerze albo pracują na stojąco. Mankamentem takiego trybu życia są przykurczone mięśnie karku i problemy z kręgosłupem. Także ci, którzy dużo trenują w siłowni, potrzebują rozciągnięcia ciała, ponieważ mają bardzo zwarte mięśnie. Dobrze by po treningu siłowym uczęszczali na zajęcia ze stretchingu. Wówczas ich mięśnie będą lepiej pracowały, staną się bardziej elastyczne i mniej wrażliwe na kontuzje. Trening siłowy skraca mięśnie, sprawia, że stają się lepiej widoczne. Stretching odwrotnie: rozciąga je. To dlatego panowie chcący szybko uzyskać widoczną muskulaturę unikają stretchingu. Jednak stretching, tak jak pilates - wysmukla całą sylwetkę, a mięśniom pozwala się ładnie zarysować.
Ponadto stretching to idealne zajęcia dla Pań trenujących pole dance, gdzie elastyczne i rozciągnięte ciało odgrywa ogromną rolę. Paniom uczęszczającym na zajęcia ze stretchingu jest zdecydowanie łatwiej wykonywać figury łączone ze szpagatami czy mostkami. 

CENNIK Stretching:
1 raz w tygodniu (4 razy w miesiącu) - 70zł

CENNIK PAKIETOWY:
wybierając dowolną opcję Pole Dance zajęcia Stretching za jedyne 50 zł miesięcznie.

 

2017 © Studio Tańca
Royal Dance Center Niepubliczna Placówka Artystyczna

System zarządzania Pióro

Studio Tańca
Royal Dance Center
tel. 77 551 5551
mob. 600 044 210
recepcja@royaldancecenter.pl
www.royaldancecenter.pl
1
21:50
   wtorek, 26 września 2017 roku